31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Cumhur İttifakını oluşturan AK Parti ve MHP’nin ortak adayı Yusuf Kahraman ve beraberindeki seçim çalışmaları kapsamında esnaf, Karahüyük ve Doğrugöz Mahallelerini ziyaret ederken, AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatında kendisini ziyaretine gelenleri kabul etti.

Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’ın ziyaretinde; AK Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam ve Yönetim Kurulu, MHP İlçe Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Can Akgüneş ve partililer eşlik etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Doğrugöz mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen istek ve talepleri dinleyen Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman; “Seçim çalışmalarımız kapsamında gerçekleştirecek olduğumuz mahalle ziyaretlerimize Doğrugöz ile başladık.  Hemşehrilerimizin sıcak misafirperverlikleri ve bizlere olan destek ve teveccühleriyle daha güzel ve daha yaşanabilir bir Doğrugöz için çalışacağız. Doğrugöz’ün sıkıntılarını çok iyi biliyorum ve hemen müdahale edeceğim” dedi.

Doğrugöz’ün ardından Karahüyük Mahallesini ziyaret eden Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, mahalle halkı ve gençlerle bir araya gelerek yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Esnaf, kamu kurum ve sivil toplum örgütleri ziyaretlerine ara vermeden devam eden Cumhur ittifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman: “Vatandaşlarımızdan aldığımız her sıcak tebessüm bize güç veriyor” dedi.

MESLEKTAŞLARINDAN VE AKŞEHİRSPOR TARAFTARINDAN ZİYARET

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Yardımcısı Celal Emiroğlu ile meslektaşları ve Akşehir Kırmızı Sokak Taraftar Grubu, Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’ı AK Parti İlçe Teşkilatında ziyaret ederek çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diledi.