NARKOTİK DÜNDE BOŞ GEÇMEDİ NARKOTİK DÜNDE BOŞ GEÇMEDİ

Akşehir Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri uyuşturucu madde kullanan şahısların ortamın karanlık ve ıssız olması sebebiyle Tekke Kent Ormanı civarında uyuşturucu madde kullandığı yönünde artan ihbarlar üzerine bölgeyi kontrol altında tutmak için devriye görevini Tekke Kent Ormanı civarında artırdı.

Narkotik ekibi devriye sırasında Konya plakalı bir aracın park halinde ve farlarının sönük olması üzerine durumundan şüphelenerek aracı kontrol etti. Araçta bulunan N.B., Ç.U., İ.U. ve R.A. isimli dört şüpheli olduğu tespit edildi. Şüpheliler araçtan indirilerek üst aramaları yapılacağı sırada aracın sürücü kapısı yanında kâğıda sarılı vaziyette 4,50 gram esrar uyuşturucu madde olduğu tespit etti. Narkotik ekibi uyuşturucu maddeye el koydu.

Uyuşturucu maddeye el koyan narkotik ekibi araçta bulunan dört şüpheliyi gözaltına alarak araçları ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büroya getirildi.

Gözaltına alınan N.B., Ç.U., İ.U. ve R.A. isimli dört şüpheli hakkında “Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan işlem yapıldı.