Konuya ilişkin Kahraman, “Ülkemizin en büyük Avrupa’nın 3.büyük yerli ve milli termal serasının şehrimize kazandırılmasından dolayı çok mutluyuz. Yapılacak olan seranın bulunduğu bölgede başlayan yol yapım çalışmalarını da Belediye Başkanımız Salih Akkaya ile birlikte yerinde inceledik. Her anlamda kalkınan büyüyen Akşehir hedefimizle geliştirdiğimiz projelerimizi vatandaşlarımızın teveccühleri ile önümüzde ki 5 yıl içerisinde gerçekleştirerek şehrimizin kalkınmasını devam ettireceğiz inşallah.”

Milletvekili Selman Özboyacı’nın Kafe Ziyareti ve Cumhuriyet Meydanında Vatandaşlarla Buluştu

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman bu kapsamda Konya Milletvekili Sayın Selman Özboyacı’nın katılımlarıyla kafede gençlerle buluştu. Ardından Ak partiye gönül veren kadınlarla Cumhuriyet Meydanında yapılan seçim çalışmasına katılarak meydanda bulunan vatandaşlarla da kucaklaştı.

Milletvekili Selman Özboyacı; ‘’Her birimiyle gecesini gündüzüne katarak 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde yoğun çalışma gerçekleştiren tüm teşkilat mensuplarımıza gönülden teşekkürlerimi iletiyorum. Bu çaba ve verilen emeklerin sonunda İnşallah kazanan Akşehir olacak. Güzel Akşehir’imizde bu şekilde karşılanmak ve gençlerimiz ile birlikte vatandaşlarımızın Başkan Adayımız Yusuf Kahraman’a olan desteklerinden dolayı çok mutlu olduk. Görüyoruz ki bu kadim kent kararını Yusuf Kahraman’dan yana kılmış. Ben bu destekler karşılığında 1 Nisan sabahında ilk bayramınızı yaşamayı umut ederken herkese teşekkür ederim.’’ dedi.

Mahalle Ziyaretlerine Yeşilköy ve Reis’te Gösterişli Bir Son Verildi

Aday adaylığı sürecinin sonrasında adaylığın açıklanmasının hemen ardından seçim çalışmalarına başlayan ve yaptığı kurum kuruluş, mahalle ziyaretleri, ev ziyaretleri ile her kesimin sevgisini kazanan ve herkesin elini sıkmaya devam eden Yusuf Kahraman tüm mahallelere girmeye gayret gösterirken dur durak bilmeden de Cumhur İttifakı’nın tüm bileşenleri ile birlikte çalışmalarına devam etti.

Son olarak bu akşam mahalle ziyaretleri kapsamında Yeşilköy ve Reis mahallelerine yoğun bir kalabalıkla çıkarma yapan Cumhur İttifakı adeta gövde gösterisi yaptı ve mahallelilerle buluştu. Ziyarete Konya Milletvekili Sayın Orhan Erdem’in yanı sıra Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve belediye meclis üyesi adayları katıldı.

Konya’da gerçekleşen ve Uğur İbrahim Altay ile Cumhur İttifakının 31 İlçe belediye başkan adaylarının katılımlarıyla KONTV ekranlarında gerçekleşen canlı yayında olması sebebiyle katılamayan Yusuf Kahraman tüm mahalle sakinlerine selam ve sevgilerini iletti.

Milletvekili Orhan Erdem ise mahalle sakinlerinden Pazar günü yapılacak seçim için Yusuf Kahraman’a destek istedi.