Belediye konservatuarının usta müzisyenlerinden oluşan koronun seslendirdiği eserler, konser salonunu dolduran katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı ve zaman zaman seyirciler de şarkılara eşlik etti.

Konsere, Akşehir Belediyesi Başkan Vekili Av. Mehmet Serhat Arslan, siyasi partilerin belediye başkan adayları, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri ve çok sayıda müziksever katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Belediye Başkan Vekili Av. Arslan; “Bu güzel akşamda sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Umarım hepimiz için unutulmaz bir gece olmuştur. Akşehir'imizin kültürel ve sanat yaşamını canlı tutmak, vatandaşlarımızın sosyal hayatına katkı sağlamak adına etkinliklerimizi sürekli yapıyoruz. TSM konserine emek veren koromuzun kıymetli üyelerine, bugünlere gelmesinde emeği geçen Koro şefimiz Alpay Batu beye ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Gecenin sonunda, Başkan Vekili Av. Arslan, tüm koro ekibine emekleri için temsilen Emekli Öğretmen Hayriye Özata'ya çiçek takdim etti ve Koro Şefi Alpay Batu'ya ise Nasreddin Hoca figürlü tersine işleyen özel bir saat hediye etti.