banner8

banner9

banner10

ÖĞRENCİ SERVİSLERİNE BİLGİLENDİRME

Devam eden pandemi sürecinde okulların kademeli ve seyreltilmiş olarak açılması nedeniyle okul servis araç şoförlerine yönelik “Covid-19 ve Emniyet Tedbirleri” konulu bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

TRAFİK 25.09.2020, 00:09 24.09.2020, 17:38 Haber Merkezi
3925
ÖĞRENCİ SERVİSLERİNE BİLGİLENDİRME
banner12

Salgınla mücadeleye yönelik tedbirlerin yanı sıra emniyet tedbirlerinin de konu edildiği toplantı; Akşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü H.Emrullah Öztürk, İş Güvenliği Uzmanı Halil İbrahim Şahin, İlçe Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Uzmanı Dr.Elif Nur Yıldırım Öztürk, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiserleri Ali Mert ve Koray Çakır, Akşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Fikri Kurt ve okul servis şoförlerinin katılımıyla Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıda, pandemi ile ilgili genel bir bilgilendirmenin ardından; servis araçlarının hijyen ve sanitasyon açısından uymaları gereken kurallar, yürürlükteki yönetmelikler, durdurulan maddeler ve servis şoförleri ile okullar arası koordinasyonun sağlanması konularında bilgi aktarımında bulunuldu.

Yapılan bilgilendirme sonrasında toplantı, şoförlerin konular hakkında görüşleri ve isteklerinin dinlenmesiyle sona erdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
-6°
açık