A Milli Takım kafilesinde yer alan Emine Seçkin, 9-14 Mayıs tarihlerinde Tayland’ın Pattaya şehrinde ve hemen ardından 17-23 Mayıs tarihlerinde Bahreyn Manama’da yapılacak olan Uluslararası Para Badminton turnuvalarına katılacak. Seçkin, yine A Milli Takım kafilesinde 14-18 Haziran tarihlerinde Kanada’nın Ottawa şehrinde yapılacak olan turnuvaya da katılarak milli formayı terletecek.

Başkan Erkoyuncu: Yine Madalya Bekliyoruz

Emine Seçkin’in Olimpiyatlar öncesi katılacağı turnuvalarda milli takımı başarıyla temsil edeceğini belirten PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Torku Şeker Spor Onursal Başkanı Ramazan Erkoyuncu, konuya ilişkin değerlendirmesinde; “Emine Seçkin ülkemizin madalya beklediği, daha önce de olimpiyatlara katılmış ve başarılı olmuş bir sporcumuzdur. Milli Takım ile 2 ay içerisinde katılacağı 3 ayrı turnuvada da ülkemize ve bizlere madalya getireceğine inanıyoruz. İnşaallah Paris Olimpiyatlarına emin adımlarla yaklaşacaktır. Sporcumuza ve Milli Takım kafilesine başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Erkoyuncu; “Amatör branşlarla ve mütevazi bütçelerle yola devam ettiğimiz Torku Şeker Spor kulübümüz sporcularının milli takımlara davet edilmesi bizleri ziyadesiyle memnun ederken ilerisi için ümit veren çalışmalarımızın da hedefe ulaşacağını göstermektedir.” şeklinde konuştu.