İftar programına; Akşehir Kaymakamı’na vekaleten Ilgın Kaymakamı Aytekin Yılmaz, Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı, Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros Topaloğlu, iş insanları, Akşehirspor Yönetim Kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

İftar öncesinde katılımcılara hitap eden Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; “Yapılan kutlamanın ardından iftar buluşmasıyla programımızı devam ettirelim istedik. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Akşehirspor’u kutluyor, başarılarınızın artmasını arzu ediyorum. Sporcularımızı, Hocalarımızı, Teknik Ekibimizi tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.  

Ilgın Kaymakamı ve Akşehir Kaymakam Vekili Aytekin Yılmaz da Akşehirspor’un namağlup olarak şampiyonluğa ulaştığını vurguladığı konuşmasında; “Takımın bu başarısını BAL Ligi’nde de aynı şekilde sürdürmesini ve hedeflediği 3. Lige yükselmesini arzu ediyorum.” dedi.

Program sonunda, Akşehirspor’a sponsor olan iş insanlarına Kulüp Başkanı Mustafa Kanyılmaz tarafından Akşehirspor çubuklu forması hediye edildi.