2004 yılının Kasım ayında kaybettiğimiz, merhum Kurucumuz Gazeteci Yazar Ahmet Şener’in “Bizim değil, Akşehir’indir” sözüyle tanımladığı Pervasız Gazetesi; 70 yıl boyunca, önüne çıkan her zorluğu okuyucularının desteğiyle aşarak Türkiye’nin en eski gazeteleri arasında ilk sıralarda yer almayı başardı.

Bizler, Pervasız Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fazıl Uz ve gazetemizin çalışanları olarak; Ahmet Şener’in ilkeleri doğrultusunda ve Basın Ahlak Yasası’na uyarak Akşehir’in sesi olmaya devam edeceğiz. Bu gayretimizde bizlere destek olan tüm Akşehir halkına, abonelerimize, reklam verenlerimize, güne bizimle başlamayı ve gündemi gazetemizden takip etmeyi alışkanlık haline getirmiş Akşehir, çevre ilçeler ve gurbetten “web sayfamızdaki milyonlarca tıkın sahibi” okuyucularımıza ve sayıları 65 bini aşan sosyal medya takipçilerimize yürekten teşekkür ediyoruz. 

Geçmişte ve bugün, Pervasız Ailesinin üyesi olmuş tüm köşe yazarlarımız ile gazeteye her kademede emeği geçmiş çalışanlarımıza sağlık ve esenlikler dilerken, başta kurucumuz Ahmet Şener ve Gazetemizin Annesi Yüksel Şener olmak üzere ebediyete intikal etmiş olanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz.