Kedi, köpek, kuş, hamster gibi ev hayvanlarının yanı sıra büyükbaş hayvan ilaçlarının da temin edilebileceği klinik; hayvanseverler ve besicilere, Meydan Mahallesi Nasreddin Caddesi No: 7/A adresinde hizmet veriyor.

“Sevimli can dostlarımızı önemsiyor, “Sevgi İyileştirir” ilkesine bağlı kalarak tüm canlıların yaşama hakkı olduğuna inanıyoruz” diyen Veteriner Hekim Gülin Kübra Eke; kariyerini ve çok sevdiği mesleğini kendi memleketinde sürdürecek olmasından duyduğu memnuniyeti şu sözlerle aktarıyor:

“Kırıkkale Veteriner Hekimliği Fakültesi mezunuyum. Meslekte genç olsam da can dostlarımızın hiç birisine yabancı değilim. Hem kendimi geliştirmek hem de canlara daha faydalı olmak adına Ankara’da bir müddet çeşitli özel kliniklerde bulundum, hayvansever derneklerinin çalışmalarına gönüllü hekim olarak dahil oldum. Bu nedenle 2 yıl ayrı kaldığım memleketim Akşehir’e daha etkili hizmet etmek üzere kavuştum.

Evcil hayvan besleyen hayvanseverler, emekçi besicilerimiz ve tüm canları ile birlikte kaldığımız yerden devam edeceğiz. PETİNYUM Veteriner Kliniği’nde buluşmak üzere.”