Cumhur İttifakı Başkan Adayı Yusuf Kahraman pazar esnafıyla bir araya gelip gönüllerine girmeye devam ediyor.  Esnafı ziyaret ederek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Adayı Kahraman alışveriş yapan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Adayı Yusuf Kahraman; “Esnafımız ile her fırsat bulduğumuzda bir araya gelmeye, talep ve önerileri hakkında bilgiler almaya özen gösteriyoruz. Yaptığımız ziyaretlerle çalışmalarımızı ve yapacaklarımızı esnaf kardeşlerimizle paylaşıyoruz. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz. Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Başkan Adayı Kahraman'a pazar konusunda ve diğer konularda taleplerini ileten esnaflar, 31 Mart'ta tam destek vereceklerini belirttiler.

CUMHUR İTTİFAKINDAN GENÇLİK BULUŞMASI

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman iftar sonrası gençlik programında gençlerle bir araya geldi.

Gençlere yönelik projelerini anlatan Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman; “Bizler gençleri çok önemsiyoruz. Yapacağımız tüm projelerde gençlere öncelik veriyoruz. Akşehir'imizi daha ileriye taşımak adına, Geleceğimizin teminatı olan kıymetli genç kardeşlerimizle bir araya gelerek ilçemiz ve özellikle gençlerimizle ilgili hazırladığımız projeler hakkında bilgi verip istişarelerde bulunduk. Gençlerimize güvenim tam.” dedi.

Program soru cevap kısmıyla devam ederken, toplu hatıra fotoğrafıyla sona erdi.