Yarışmada; Yıldız kızlar ve yıldız erkekler kategorilerinde takım olarak rakiplerinden daha çok isabetli atış yapan Yeşilçiftlik Ortaokulu okul takımı her iki kategoride il birincisi oldu.

Küçük erkekler kategorisinde takım olarak il üçüncüsü ve küçük kızlar kategorisinde takım il dördüncüsü olurken bireysel olarak takiplerinden daha fazla isabetli vuran öğrenciler bireysel olarak da derece sahibi oldular.

Yıldız erkekler kategorisinde en çok isabetli vuruş yapan Yeşilçiftlik Ortaokulu öğrencisi Utku Özdemir bireysel sıralamada il birincisi, Emin Mevlüt Tunçtan il üçüncüsü, Yıldız kızlar kategorisinde bireysel sıralamada rakibiyle eşit isabet vuran Ezgi Tanyıldız beraberlik atışı sonrası il ikincisi olurken, Öykü Kutlar il üçüncüsü, Pınar Gevrek il dördüncüsü oldu. Küçük erkekler kategorisinde ise bireysel sıralamada Yeşilçiftlik Ortaokulu öğrencisi Kadir Şeren il ikincisi oldu.

Afyonkarahisar'da yarışmalar sonucunda yıldız erkek ve yıldız kızlar kategorisinde şampiyon olan Yeşilçiftlik Ortaokulu okul takımı 30 Nisan'da Kütahya’da yapılacak olan bölge yarışmalarında Afyonkarahisar’ı temsil edecek.

Kupa, madalya ve şampiyonluklarla dönen öğrencilerini ve Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Korkusuz’u okul idaresi tebrik etti.