Kooperatif Başkanı Hüseyin Harmankaya ve kooperatif üyeleriyle samimi bir sohbet havasında geçen görüşmede şoförlerin, taşıyıcıların sorunlarına dair konular konuşuldu. Nuri Köksal ulaşımla ilgili projelerinden bahsederken bazılarından şu şekilde örnekler verdi; “Akşehir’in öncelikle Trafik Master Planını yapılacak. Nüfus ve araç artış hızı, kentsel gelişim bölgeleri ve mevcut sayısal veriler dikkate alınarak cadde ve sokaklardaki araç yoğunluğu ölçülerek uzun yıllar geçerli olacak bu plan trafik keşmekeşine ana çözüm olacaktır. Yine kırsal mahallelerimizin ulaşım güzergâhları trafik master plan çerçevesinde yeniden ele alınacak, zorlu hava şartlarında vatandaşlarımızın mahallelerden uzak bölgelerde indi-bindi sorununa temel insan hakları dikkate alınarak acil çözüm bulunacaktır. Mevcut kamyon garajının kapasite yetersizliği dikkate alınarak taşıyıcı esnafımızla birlikte yeni alan için seçenekler üretilecek ve birlikte karar verilen alana sosyal donatıları ile birlikte modern bir kamyon garajı yapılacaktır.”

Başkan Adayı Nuri Köksal’ın projelerini beğenip ilgi gösteren Kooperatif Başkanı Hüseyin Harmankaya ve kooperatif üyeleri nazik ziyaretleri için Nuri Köksal’a teşekkür ederken başarı dileklerinde bulundular.

24 03 24 Nuri

NURİ KÖKSAL BÜTÜN KURUM VE KURULUŞLARLA TEMAS HALİNDE

CHP Akşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Ahmet Nuri Köksal seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Orman Haftası vesilesiyle Akşehir Orman İşletme Şefliği’ne ziyarette bulundu.

Tarımsal üretimin desteklenmesi kapsamında tohum, gübre, yem, fide, fidan desteğinden Kök fidan uygulamasına, yerel tohum bankasının kurulmasından Sultan Dağlarına kadar birçok proje ve konunun konuşulduğu ziyarette Nuri Köksal Orman İşletme Şefi Mehmet Korkmaz ve bütün orman çalışanlarının Orman Haftası’nı kutladı. Orman İşletme Şefi Mehmet Korkmaz nazik ziyaretleri için teşekkür ederken başarı dileklerinde bulundu. Ardından kurum ziyaretlerine devam eden Köksal Akşehir İlçe Emniyet Amirliği ve Akşehir Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne kamu ziyaretinde bulundu.