Saat 14.00’da Nasreddin Hoca Meydanı’ndan başlayan etkinlik devamında 24 Ağustos Bulvarı, Cumhuriyet Meydanı ve Garp Cephesi Karargâhı önünde yaklaşık beş bin kişiye Başkan Adayı Köksal’ın hitabıyla tamamlandı.

667F0825 30Ac 4615 Ab6A D43F498628E2

Akşehir Belediye Başkan Adayı Köksal, her kesimden vatandaşın katıldığı coşkulu kalabalığa; “Bu bir halk hareketidir. Yarından itibaren Akşehir’i tüm köyleriyle kasabalarıyla ve merkeziyle Akşehirliler yönetecek. Her kesimden toplanan sizler ümit edilen Akşehir İttifakını zaten kurmuş görünüyorsunuz. Bu ittifak Akşehir’e çağ atlatacaktır” diyerek seslendi.

KÖKSAL: ‘SEÇİM HALKLA RANT ARASINDA GEÇECEK’

Coşkulu bir kalabalığı karşısında gören CHP Adayı Köksal, “Herkesin de bildiği üzere şehrimizi 20 yıldır iktidar yönetmektedir. Ancak bu dönemde halkın olan araziler, gayrimenkuller ve halka ait olan pek çok şey satılmıştır. Bizim başkanlığımızda rantçı düzen bitecek halkçı düzen başlayacaktır. Yani yarından itibaren göreceksiniz ki ‘Rant Gidecek Halk Gelecek.’

KÖKSAL: ‘AKŞEHİR’DE DOĞDUM, AKŞEHİR’DE BÜYÜDÜM, BURADA ÖLECEĞİM.’

Başkan Ahmet Nuri Köksal; “Ben başka şehrin başka vilayetlerin evladı değilim. Ben Akşehir’de doğdum, Akşehir’de büyüdüm ve burada öleceğim. Yarın seçim kaybedenler gibi arabama binip Ankara’ya gitmeyeceğim” dedi.