Bozlağan ve Gedil’li gençler ile samimi sohbetler gerçekleştiren Köksal; “Özellikle bu gençlerimiz temiz siyaset görsün, belediye gibi belediye görsün, belediye başkanı gibi belediye başkanı görsün ve memlekette birçok değil bir tane belediye başkanı olsun diye aday oldum. Her şey sizler için gençler, her şey sizlerin geleceği için.” dedi.

Bozlağan’lı gençler ile hoş sohbeti sırasında gençlere bir aktivite olması adına bilardo masası sözünü veren Köksal gençleri sevince boğdu.

Belediye Başkan Adayı Köksal; “Biliyorsunuz babam Cevdet Köksal görevi başındayken vefat etti. Vefatından sonra onun hizmetlerini tamamlamak ve daha fazlasını yapmak için Akşehir’i kendime ideal edindim. Benim belediyeciliğim hiçbir zaman 8-10 saat belediyecilik olmadı. Başkanlık zamanlarımda her zaman gece gündüz demeden Akşehir’imiz için çalıştım, çabaladım. Yine yapacağım. Mahallelerimiz için muhtarlıklarımız tarım müdürlükleri ile iş birliği halinde olacak. Özellikle küçük bahçe ve tarla sahibi çiftçilerimize fidan, fide, tohum ve yem desteği yıllık belediye bütçemizde olacak. Bildiğiniz üzere sulama kooperatiflerinin en büyük derdi elektrik masrafları, bu sebeple sulama işleminde kullanılacak elektriği Güneş Enerji Sistemleri tarafından karşılayacağız. Gedil mahallemizde ki sarımsak üreticiliğinde çiftçinin yaşadığı problemler çözüme kavuşturulacak, tıbbi ve aromatik bitkilerin üretimi desteklenecek. Çiftçimizin, üreticimizin, emekçimizin problemleri çözülecek, sorunsuz bir üretim sağlanacak. Özellikle gençlerimiz için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş ile ortak olarak mahallelere yardım edeceğimiz hususlardan biri de internet altyapı sorunu olacaktır. Siyaset ile ticareti, diyanet ile siyaseti, hususiyet ile umumiyeti birbirine karıştırırsak işler arapsaçı olur. Gelin hep birlikte 31 Mart seçimlerinde bu düğümü çözelim, birbirine girmiş işleri çözmeye başlayalım.’ dedi.