Atakentli vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet edip sorunlarını dinleyen CHP Akşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. A. Nuri Köksal; “Artık dönüşümün ve değişimin zamanı geldi. Özellikle gençlerimiz ile birlikte bu işi bir vatan vazifesi görerek her görüşten insan ile birlikte Akşehir’imiz için yola çıktık. İşimiz gücümüz her zaman Akşehir oldu. Seçim hangi sonucu verirse versin her zaman böyle devam edeceğinden hiç şüpheniz olmasın.” dedi.

‘Bizim Akşehir’e olan borcumuz bitmez.’ diyen Köksal Atakent eski Belediye Başkanı Musa Doğan ile birlikte Belediye Başkanlıkları döneminde uyumlu ve verimli çalıştıklarından bahsetti ve Musa Doğan’a teşekkürlerini sundu.

Köksal konuşmasına şu şekilde devam etti;

“Biz her zaman Atakent’le içli dışlı olduk. Atakentli bacılarımız, gençlerimiz olsun onlarla birlikte gerek üretim, gerek sosyokültürel faaliyetler ve gerek kooperatifler olsun sizlerle buluşturacağız. Boş dükkanları, kullanılmayan binaları sizler için çalışma alanı olarak değerlendireceğiz. Atakent’in, Akşehir ekonomisindeki öneminin farkındayız ve bu nedenle bahçe arası yolların soğuk asfalt kaplamasına ilk olarak buradan başlayacağız. Ekinde izi olanın harmanda yüzü olmalıdır.  Bu bilinçle yıllardır Akşehir’e verdiğimiz hizmeti daha üst noktalara taşımak için 31 Mart’ta harmana gideceğiz.”