Yoğun bir katılımın olduğu mahalle buluşmasına Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Ak Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ak Parti ilçe başkanı Muammer Sağlam, Cumhur İttifakı ortaklarından Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Mehmet Akif Dilber ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Konya Milletvekili Orhan Erdem yaptığı açıklamada: “AK Parti iktidarlarında Cumhurbaşkanımız liderliğinde bugüne kadar eğitimden sağlığa ulaşımdan yerli ve milli sanayi hamlesine kadar güzel işlere imza atıldı. Bu kazanımların korunması ve “Türkiye Yüzyılı” vizyonu doğrultusunda yeni hedeflere ulaşılması adına milletimizden destek istiyoruz. Akşehir her zaman Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye en güçlü desteği verdi bundan sonra da bu desteğin devam edeceğine inanıyoruz. Bizde Belediye Başkan adaylarımızla birlikte sahada seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Allah’ın izni milletimizin de teveccühü ile Akşehir'de bir kez daha zafere ulaşacağımıza olan inancımız tam.” dedi

Başkan Adayı Yusuf Kahraman ise şu ifadelere yer verdi; "Cumhur İttifakı olarak Milletvekilimiz Orhan Erdem bey, İlçe başkanlarımız ve ekip arkadaşlarımızla birlikte Engili ve Çakıllar Mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Mahallelerimize kazandırdığımız hizmetler, hayata geçireceğimiz yeni projeler hakkında bilgiler verdik. Vatandaşlarımızın tek tek taleplerini dinledik. Bizleri güler yüzle karşılayan destek ve samimiyetle uğurlayan Muhtarlarımız, mahalle başkanlarımız ve bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Birliğimiz daim olsun" dedi.

BAŞKAN ADAYI KAHRAMAN’DAN ESNAF GEZİSİ VE MAHALLE ZİYARETİ

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, hız kesmeden seçim çalışmalarına devam ediyor. Yoğun seçim maratonuna akşam saatlerinde gerçekleştirdiği mahalle buluşmalarını da ekleyen Başkan Adayı, “Yaptığımız ziyaretler neticesinde gittiğimiz her yerde vatandaşların güler yüzü ile karşılaşmanın huzurunu yaşıyoruz.” dedi.

Atakent Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Kahraman, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Mahalle sakinlerinin hal ve hatırını sorup, sıkıntılarını dinleyen Yusuf Kahraman, vatandaşların sorunlarını bire bir çözmek için çalışacaklarının altını çizerek, “Her fırsatta farklı mahallemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinlemeye özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın teveccühlerini gördükçe bizler de mutlu oluyoruz ve çalışmalarımızı daha büyük bir şevkle yapıyoruz. Bütün hazırlıklarımızı en iyi şekilde ve en ince detayına kadar düşünerek, Akşehir’imizin değerine değer katacağız.” ifadelerini kullandı.

Mahalleye yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Başkan Adayı Kahraman’a teşekkür etti.

ÇARŞI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Atakent Mahallesine gerçekleştirilen ziyaret sonrasında çarşı esnafını ziyaret eden Yusuf Kahraman; “Tüm mahallelerimize yapacağımız ziyaretler gibi kapı kapı bütün esnaflarımızı da gezerek hayırlı işler dileyeceğiz.” dedi

Esnaftan yoğun destek gören Kahraman, Cumhur İttifakı olarak 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için esnaftan ve halktan destek isteyerek hazırladıkları projelerle 31 Mart akşamından itibaren halkın hizmetinde olacaklarını ifade etti.

Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf, Cumhur İttifakını her zaman yanlarında bulduklarını belirterek, seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi.