Akşehir Kültür Merkezi’nde düzenlenen Melihat Gülses’in Türk Sanat Müziği Konserine Akşehir Belediye Başkanı Dr. Ahmet Nuri Köksal’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Ses sanatçısı Gülses, sevilen Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirerek izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

GÜLSES’DEN KÖKSAL’A ANLAMLI HEDİYE

Akşehirli müzik severlerle birlikte keyifli bir konser geçiren Melihat Gülses, her ne kadar Türk Sanat Müziği icra etse de içinde Akşehirliliği ve mızrabın duygusunu her zaman taşıdığını ifade etti. Belediye Başkanı Dr. A. Nuri Köksal’ı sahneye davet eden Gülses, “Başkanım sizlere çok anlamlı bir hediye getirdim. Bunu hemşehrilerimizin önünde vermek isterim. Babamın kanununu getirdim. Bu mirası aslında ailemiz içinde muhafaza edecektik ancak düşündük ki Akşehir çok güzel, akademi çok güzel ve dedik ki bu emanet buraya çok yakışır. Bu sebeple ailemize kalan bu yadigâr artık sizlere emanet.” sözleri ile hediyesini Başkan Köksal’a takdim etti.

BAŞKAN KÖKSAL, “HAYATIMIN EN BÜYÜK ÖVÜNCÜ AKŞEHİR’DE DOĞMAK”

Kendisine takdim edilen anlamlı hediye karşısında duygulanan Akşehir Belediye Başkanı Dr. A. Nuri Köksal, hayatının en büyük övüncünün Akşehir’de doğmak olduğunun altını çizdi. Başkan Köksal, “Sizler bu övüncü arşı âlâya çıkaran bizim gökteki yıldızlarımızsınız.” diyerek sanatçı Gülses’e teşekkürlerini iletti.

Editör: Pervasız Web