Bir dönem daha Akşehir Belediye Başkanlığına seçilen Salih Akkaya ile AK Parti ve MHP’den Belediye Meclisine seçilen üyeler mazbatalarını aldılar.


https://www.youtube.com/watch?v=6FBbXo2l_aI&feature=youtu.be
Akşehir Adliye Binasında gerçekleştirilen programda mazbatasını Ağır Ceza Reisi Mustafa Başar ve İlçe Seçim Müdürü Aziz Orak’tan alan Salih Akkaya, kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Akkaya konuşmasında; “Beş yıl Akşehir’e hizmet ettik. Seçimlerle bir beş yıl daha Meclis Üyelerimizle beraber hizmet etme fırsatı verildi. Cumhur İttifakı ekibi olarak şehrimize güzel hizmetler yapacağız. Seçim döneminde paylaştığımız projelerimizi gerçekleştireceğiz. Bize gösterilen güveni boşa çıkarmayacağız.” diyerek, Akşehir’in sakin bir seçim geçirmesini sağlayan tüm görevlilere teşekkür etti.

Belediye Meclis Üyelerinin de mazbatalarını almalarının ardından Başkan Akkaya, Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, MHP İlçe Başkanı Salih Akça ve her iki parti mensuplarının katıldığı toplu fotoğraf çekimi yapıldı. Grup, Akşehir Belediyesi’ne geçmek üzere Adliye’den ayrıldı.