Büyük heyecana sahne olan turnuvada, erkeklerde Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kadınlarda ise Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü şampiyonluk sevinci yaşadı.

Birbirinden çekişmeli müsabakalara sahne olan turnuvada final müsabakası, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında gerçekleşti. Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü rakibini mağlup ederek şampiyon oldu. Kadınlarda ise Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, şampiyonluk kupasını evine götürmeyi başardı. İkincilik ve Üçüncülük kupalarını da, aynı kurumlar paylaştı.

Final mücadelesinin sona ermesinin ardından düzenlenen ödül merasiminde dereceye giren takımlara kupaları ve madalyaları takdim edildi.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, ilçede geleneksel hale gelen turnuvanın ardından yaptığı değerlendirmede, turnuvada gösterdikleri performansları için tüm takımları tebrik ederek, “Bu tür organizasyonlarımız hem kurum içi, hem kurumlar arasındaki, sosyalleşmeyi ve iş birliği noktasında uyumları çalışmalarımıza yardımcı oluyor” ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu’nda düzenlenen masa tenisi müsabakalarının final etabını; Başkan Akkaya’nın yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Erdem, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz da takip etti.

  

Whatsapp Image 2024 02 29 At 21.07.31