Ziyaretlerde Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber, partilerin yönetimleri ve meclis üyesi adayları hazır bulundu.

Vatandaşlar ile samimi diyaloglar kuran Milletvekili Orhan Erdem ve Başkan Adayı Yusuf Kahraman, esnafların da istek ve taleplerini dinleyerek çözüm içinde olacaklarını dile getirdi. Özel Park Hayat Hastanesine de ziyaret gerçekleştirilerek hastane çalışanlarına kolaylıklar dilenirken, hastalara da geçmiş olsun dilekleri iletildi.

Esnaf ziyaretinin ardından mahalle ziyaretlerine geçen heyet havai fişekler ve meşalelerle karşılandı. Başkan Adayı Kahraman ile birlikte Milletvekili Erdem’i adeta bağrına basan Ortaköy halkının coşkusu dikkat çekti.

Karşılamadan sonra vatandaşların sorunlarına kulak veren Milletvekili Orhan Erdem; “Bizler her seçim öncesi olduğu gibi seçimlerden sonra da mahallerimizde vatandaşlarımızla birlikte olduk, yine onların sorunlarına çözüm üretmek adına çalıştık ve çaba gösterdik. Sizler de bu çabamıza karşılık vererek bizlere gereken desteği her zaman verdiniz. Yeni dönemde adayımız Yusuf Kahraman’a her zaman olduğu gibi desteklerinizi bekliyoruz. Açıklamış olduğu projeler herkesin beklediği ve taleplerinden oluşan gerçekleşmesinin önünde bir engel bulunmayan projeler. Yusuf Kahraman’ın bunları gerçekleştireceğinden hiç şüphemiz yok. Çünkü bizim adayımızın diğer adaylardan bir farkı var. Bizim adayımızın arkasında Cumhur İttifakı Liderlerimiz var, onun arkasında kabinede bulunan bakanlarımız var, milletvekilleri var ve hepsinin yanında gece gündüz demeden yanında olacak Orhan Erdem kardeşi var. Bizler bu birlikteliği ve gücü hizmete çevirmeye talibiz.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaret sonrasında; Milletvekili Orhan Erdem, Başkan Adayı Yusuf Kahraman ve Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya isimlerinin yazılı olduğu Ortaköyspor forması hediye edildi.