İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi’nde Oğuzhan Koyuncu tarafından açılışı yapılan Koyuncu Jeneratör firması; Jeneratör Kurulumu, Jeneratör Satışı, İkinci El Jeneratör Alım/Satımı gibi birçok konuda vatandaşları hizmet veriyor.

İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesine açılışı yapılan Koyuncu Jeneratör işletmecisi Oğuzhan Koyuncu, müşterilere kesintisiz, güvenilir ve yüksek kaliteli enerji çözümleri sunmak olduğunu söyleyen Koyuncu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Güç, modern dünyanın vazgeçilmez bir parçasıdır. İşte tam da bu noktada, Koyuncu Jeneratör olarak devreye giriyoruz. Yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla, jeneratör sektöründe sunduğumuz geniş hizmet yelpazesiyle, ihtiyacınız olan gücü sağlamak konusunda lider bir rol üstleniyoruz. Acil servis hattımız sayesinde herhangi bir sorun veya kesinti durumunda hızlı ve etkili bir şekilde müşterilerimizi mağdur etmemek adına anında müdahale ediyoruz. Yeni açtığımız iş yerimizde, Jeneratör Tamir ve Bakımı, Jeneratör Kurulumu, Jeneratör Satışı, İkinci El Jeneratör Alım/Satımı, Jeneratör Kiralama, Senkronizasyon ve PLC Otomasyonu ve Online UPS ve Voltaj Regülatörü gibi hizmetleri sunuyoruz.” dedi.