Köy Yaşam Merkezi’nin açılışına; Çeltik Kaymakamı İbrahim Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Şube Müdürleri Bayram Yıldız ve Kubilay Oral, İlçe Jandarma Komutanı Çağatay Acar ve İlçe Emniyet Amiri Olcay Yıldırım katıldı. Sınıfları ve düzenlenecek kursların uygulama alanlarını gezerek bilgi alan Kaymakam Şahin, merkezin yapım sürecinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri Toplantısı

Kaymakam İbrahim Şahin başkanlığında ve ilgili kurum amirlerinin katılımıyla gerçekleştirilen kış mevsimi trafik tedbirleri konulu toplantıda; trafik, karayolları ve eğitim açısından kış aylarının sorunsuz şekilde atlatılması konusunda bilgilendirilmelerde bulunuldu ve alınması gereken önlemler masaya yatırıldı.

Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Kaçmaz, İlçe Emniyet Amiri Olcay Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Çağatay Acar, Hastane Müdürü Fatih Ölmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdiresi Meryem Sevinç ve Çeltik Belediyesi Fen İşeri Personeli Buğra Kağan Akıncı’nın katılım sağladığı toplantıda; önceki yıllarda meydana gelen olaylar ışığında özel önlem alınması gereken ulaştırma ve altyapı tesisleri ile yerleşim yerleri de değerlendirildi.