AK Parti Konya Milletvekili Meryem Göka seçim çalışmaları kapsamında Akşehir’e ziyaret gerçekleştirdi. İlçe merkezinde esnaf esnaf gezerek kapı çalan Göka ve Belediye Başkan Adayı Kahraman, yaşanabilir ferah ve daha güzel bir Akşehir’in Cumhur İttifakı yönetiminde olacağını kaydetti. Gezdiği esnaflardan Yusuf Kahraman için destek isteyen Göka; hem Konya’da hem Akşehir’de vatandaşların teveccühleriyle seçimlerden zaferle ayrılacaklarına olan inançlarının tam olduğunu belirtti. Yapılan ziyaretler sonrasında tüm esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’da ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Meryem Göka’ya teşekkürlerini iletti.

KARAHÜYÜK, GÖZPINARI VE ÜÇHÜYÜK MAHALLELERİ ZİYARET EDİLDİ

Gün içerisinde Konya Milletvekili Meryem Göka’nın katılımları ile gerçekleşen esnaf ziyaretleri sonrasında Karahüyük Mahallesinde düzenlenen bir iftar davetine katılım sağlayan Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman yapılan iftar sonrasında vatandaşlarla sohbet ederek Üçhüyük ve Gözpınarı mahallelerine geçti.

Burada ki ziyaretlerinde de vatandaşlar ile iç içe olan Kahraman; “Mahallelerimizde vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirmiş olduğumuz bu ziyaretleri, aldığımız talep ve önerileri nasip olursa seçimden sonra gerçekleştirmek üzere kollarımızı sıvayarak yine tüm mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir arada olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yapılan ziyaretlerde Belediye Başkan Adayının yanında Cumhur İttifakı bileşenleri partilerin ilçe başkan ve başkan vekilleri ile parti yönetimleri ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.