AK Parti Aday Adayı Kahraman partisinin kendisini aday göstermesi durumunda önceliklerini şöyle sıraladı: “Halkımızın bilmesini istediğim en önemli konu; Sadece Konuşan değil, Halkını Dinleyen ve Çözüm Üreten’ bir belediye başkanlığı sözünü veriyorum. Halk talep edecek, belediye başkanları da onları dinleyip gerekeni yapacaktır. Makamlar, Koltuklar geçicidir ama önemli olan halkın yapılan icraatları içine sindirmesidir. Yüce Rabbim bana aday gösterilmeyi ve Akşehir Belediye Başkanlığı görevini nasip ederse, toplumun her kesimine eşit, sivil toplum kuruluşları ve muhtarların daha aktif görev alacağı bir belediyecilik yapılanmasına gideceğim. Belediye başkanlığı dönemimde tüm icraatlarımızda “Sosyal fayda” üretmeyi; bütün icraatlarımda üretimi, kaliteyi ve rekabeti esas alacağım.

Öncelikli olarak gelecek nesillerimizin kuşağını oluşturan genç arkadaşlarımdan dahice fikirler ve projeler geliştirmelerini özellikle istirham ediyorum. Çünkü genç neslin her zaman başımızın üstündeki yeri ayrıdır ve de hazırdır. Akşehir Belediyesine gelen vatandaşımıza diyorum ki; işiniz görülmeden sizin belediyeden mutsuz bir şekilde ayrılmanıza asla müsaade etmeyeceğim. Akşehir için hiçbir zaman ‘Umudumuzu Kaybetmek Yok.’ Akşehir bir Kültür kentidir ve bunu en üst seviyelere çıkarmak da başta belediye başkanı olmak üzere herkesin coşkulu katılımıyla başarmak mümkün olabilir. İş insanlarımıza, küçük esnafımıza ve çalışan kadınlarımıza destek olmak ve başarılı birer iş insanı olabilmelerini sağlamak için canla-başla çalışacağımdan kimse zerre şüphe duymasın. Bugün için AK Parti’den belediye başkanlığına aday adayı olabilirim ama eğer partim beni Akşehir Belediye Başkanı Adayı gösterir ve seçimi de hemşehrilerimin desteğiyle kazandığım takdirde üstümdeki rozet sadece başkanlık rozeti olacaktır yani herkesin belediye başkanı olacağım.

Mirasyedi bir başkan olarak anılmaktansa her zaman üreten ve adaletli hizmet anlayışına sahip bir başkan olarak halkın gönlünde yer edinmeyi tercih ederim.

Adaylıklar kesinleşinceye kadar kamuoyu ile belediyecilik üzerine ne düşündüğümü paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerin de projeleriniz ve değişik düşünceleriniz varsa; instagram: kahramanyusuf42/ - Twitter: kahramanyusuf42 sosyal medya hesaplarıma göndermenizi dört gözle bekliyorum. Akşehir’imize ve hemşehrilerime hizmet için aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.

Editör: Haber Merkezi