Bilindiği üzere, Akşehirspor Pazar günü saat:14.00’da deplasmanında Niğde Belediyespor ile karşılaşacak. Rakip takım seyirci sayısını 25 kişi ile sınırlandıran Niğde yönetimine, Akşehirspor Yönetimi ve Kırmızı Sokak Taraftar Grubu birlikte karşı çıkmış ve girişimde bulunmuştu. Konya Milletvekili Orhan Erdem’in girişimi sonucu; Taraftar Grubu sporseverlere şu açık çağrıyı yaptı: “Niğde’ye sınırsız taraftar, sınırsız otobüs ile şehri boşaltıyoruz. Kırmızını giy, destek için Niğde’ye sen de gel.”

Milletvekilimiz Orhan Erdem’e göstermiş olduğu çabasından dolayı teşekkür eden Kırmızı Sokak Taraftar Grubu Niğde deplasmanına gelmek isteyen seyircilere de şu uyarıyı yaptı: “Renk bütünlüğü açısından lütfen kırmızı renk giyinmeye özen gösterelim”

Niğde deplasmanına Akşehirspor’u desteklemek için gelmek isteyen taraftarların 25.02.2024 Pazar sabahı saat: 07.30’da N.Hoca Stadyumu önünde hazır bulunmaları gerektiği hatırlatıldı. Gidiş-Dönüş’ün ''ÜCRETSİZ'' olduğu, yalnızca Niğde deplasmanına gitmek isteyenlerin 0534 345 88 22 yada 0539 794 1680 nolu telefonlara isimlerini yazdırmaları gerektiği bildirildi.