Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları ve yönetimleri ile birlikte sanayi sitesi esnafını ziyaret etmeye ara vermeden devam ediyor. Yapılan esnaf gezisi sırasında Başkan Adayı Kahraman, vatandaşlarla samimi bir ortamda sohbet edip işlerinde kolaylıklar diledi. Ayrıca, esnafların taleplerini dinleyerek onlarla görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Kahraman'ın bu ziyareti, seçim sürecinde esnafın ve vatandaşların taleplerini yakından dinleyerek onların beklentilerini anlama ve çözüm üretme çabasının gösterilmesiyle vatandaş tarafından beğeni ile karşılandı.

MAHALLE ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Mahalle ziyaretlerine de hız kesmeden devam eden başkan adayı Kahraman son olarak Savaş ve Çimendere Mahallelerine yapılan ziyaretle mahalle halkıyla bir araya geldi.

Mahallelere olan ziyaretlerin süreceğini söyleyen Başkan adayı Kahraman; "Bizler buraya sizlerin sorunlarını dinlemeye geldik, çözebileceğimiz bir şey varsa hep birlikte çözüme kavuşturalım, çözemeyeceğimiz sorunları da Büyükşehir Belediyemizle paylaşalım, yardımcı olmaya çalışalım" dedi.