Programa; Başkan Adayı Yusuf Kahraman, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve Cumhur İttifakı bileşenleri katıldı. Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman Cumhur İttifakına gönül vermiş dava arkadaşlarıyla Mavi Bahçe'de gerçekleştirilen iftarda bir araya geldi. Başkan Adayı Kahraman iftarda; “Mavi Bahçe’de gerçekleştirilen iftar yemeği programına katıldık. Rabbim oruçlarımızı kabul, dualarımızı makbul eylesin birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah.” ifadelerine yer verdi.

KIRAATHANELERDE VATANDAŞLAR İLE BULUŞULDU

Cumhur İttifakı Adayı Yusuf Kahraman şehir merkezinde bulunan kıraathaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Yusuf Kahraman, Milletvekili Orhan Erdem, Belediye Başkanı Salih Akkaya ve yoğun bir katılımla gerçekleştirdiği kıraathane ziyaretinde vatandaşlardan tam destek aldı.

Aynı zamanda vatandaşın sıkıntı ve taleplerini dinleyen Kahraman, çözüme kavuşturmak için ellerinden gelen gayreti göstereceğinin altını çizdi. Kıraathanedeki özellikle gençler Başkan Adayı Kahraman'a yoğun ilgi gösterdi. Başkan Adayı Kahraman gençleri kırmayarak fotoğraf çekindi.