İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Yücel Kesen sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; İYİ Parti Teşkilat Başkanlığımızın teklifleri ve Genel Başkanımız Müsavat Dervişoğlu Beyefendinin olurları ile; Konya ili Akşehir ilçe Başkanlığı görevine Av. Aydın CEYLAN kardeşimiz yetkilendirilmiştir. Hayırlı uğurlu olsun. Allah mahcup etmesin.” ifadelerine yer verildi.

Teşkilat Başkanı ve Bursa Milletvekili Hasan Toktaş imzasıyla, Kurucu İlçe Başkanı olarak yetkilendirilme tebliğinde şu ifadeler yer aldı:

Sayın Aydın CEYLAN,

3.07.2024 tarih ve GNBŞK.01.01.688/1289 sayılı yetkilendirme onayı ile 2820 Siyasi Partiler Kanunu'nun 19. ve 20. Maddelerinin atıfları, İYİ Parti Tüzüğünün 26. ve 49. maddelerine uygun olarak İYİ Parti Genel İdare Kurulu'nun 3.06.2024 tarih ve 69 sayılı toplantısında İYİ Parti Divan Kurulu'na verdiği yetki ile Konya İli, Akşehir İlçe teşkilatını kurmak ve gerekli işlemleri yapmak üzere yetkilendirilmiş bulunmaktasınız.”

ALİ DAĞHAN’A VEFA

İYİ Parti Akşehir İlçe Başkanı görevini yürütürken vefat eden Ali Dağhan mezarı başında ziyaret edildi.

İlçe Başkanı Aydın Ceylan; Değerli Dava Arkadaşlarım, 12 Mayıs tarihinde görev başındayken vefat eden Ali Dağhan’ı rahmet ve saygıyla anıyorum. Önceki Dönem İlçe Başkanımız Ali Dağhan hocamızı mevkidaşları olan Akşehir önceki dönem ilçe başkanlarımızdan Muttalip Uysal, Mehmet Emre ve Muzaffer Hüner ile Belediye Meclis üyelerimizden Galip Karaca ve Burcu Özcan’ın katılımı ve görev yapmış tüm yönetim kurulu üyelerimizle partimizin kıymetli büyükleriyle birlikte İYİ PARTİ AKŞEHİR ailesi olarak KUCAKLAŞMA ilkesini düstur edinerek yola çıkmış bulunuyoruz. Eski yeni tüm kadrolarımız ile birlikte partimiz tüzük ve parti programımız çerçevesinde Akşehir’e hizmet etmek için ‘VİRA Bismillah’ diyoruz. İYİ parti hepimizin partisidir. Tüm Akşehirli hemşehrilerimi partimize davet ediyoruz.” dedi.

Editör: Pervasız Web