İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ziyaretleri kapsamında okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselere giderek hem öğrencilerle, hem de öğretmenlerle görüşmelerine devam ediyor. İşcan, 2022-2023 eğitim öğretim yılı ikinci dönem 4. çeyrek ziyaretleri kapsamında Yavaşlı İlkokulu, Kıllar İlkokulu, Koçyazı Şehit Yıldırım Arat Ortaokulu ve Koçyazı Şehit İbrahim Bozoğlu İlkokulunu ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İscan, ziyaret sırasında yöneticilerden ve öğretmenlerden okulların mevcut durumları ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alması ve incelemelerde bulunması sonrasında öğrenciler ile sohbet ederek öğrencilerin isteklerini dinledi. Okulların son durumlarını yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle diyalog içerisinde olmak ve yapılan eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi almak amacı ile okul ziyaretlerine devam edeceğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; "Yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri değildir. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp projeler ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgiler alıyor, deneme sınavlarının geri dönütleri ile ilgili öğretmen ve okul müdürileri ile fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz." dedi. 

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan'ın okul ziyaretlerine Şube Müdürleri Abdullah Tunçez ve Kerim Atik de eşlik etti.