banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

OTOBÜSLE GELİP ÇALDIKLARI MOTOSİKLETLE DÖNMÜŞLER

Akşehir Asayiş Büro Amirliği ekipleri; Yeni Mahalle’de bir evden motosiklet çalan şüphelilerin, Afyonkarahisar’dan otobüsle geldikleri Akşehir’de çaldıkları motosikletle Afyonkarahisar’a geri döndüklerini ve aracı orada sattıklarını belirledi.

HIRSIZLIK 22.11.2021, 00:09 21.11.2021, 19:00 Haber Merkezi
2530
OTOBÜSLE GELİP ÇALDIKLARI MOTOSİKLETLE DÖNMÜŞLER
banner12

Edinilen bilgiye göre; son zamanlarda artan motosiklet hırsızlıklarıyla ilgili çalışma yapan Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, araştırmalar ve kamera kayıtları incelemeleri sonrasında H.G. (16), Onur G. (22) ve Fikret B.’nin Yeni Mahalle’de bir evden motosiklet çaldıklarını belirleyerek kimlik bilgilerini tespit ettiler.

Araştırmayı derinleştiren Asayiş Büro Amirliği ekipleri; şahısların otobüsle Afyonkarahisar’dan geldiklerini ve Akşehir’den çaldıkları motosikletle Afyonkarahisar’a dönerek çalıntı motosikleti sattıklarını tespit etmeleri sonrasında şüphelileri takibe aldı. Şüphelilerden H.G. yakalanarak Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edildi. İfadesinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan şüpheli, Akşehir Cezaevi’ne gönderildi.

Araştırmayı sürdüren ve Onur G.’nin de Akşehir’de olduğunu belirleyen ekipler, şahsı yakalayarak gözaltına aldı. Adli makamlara sevk edilen şüpheli, savcılık tarafından serbest bırakıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur