Kayhan Kaynak Kardeşler Stadyumda saat 14:00’de başlayan karşılaşmayı Aksaray Bölgesi hakemlerinden Emre Nağaç, yönetirken yardımcılıklarını ise Ali Bezgin, Sinan Sünbül , Ebubekir Kaya ve Tayfun Aras yaptı.

Adana 5 Ocak: Nusret Can Körümdük, Adem Demiroğlu, Recep Macar, Ali Baltacıoğlu, Ömer Konuray, Özdilek Yıldızhan, Abdullah Sercan Tanırgan, Barış Tenşi, Serhat Oygur, Emirhan Ünal ve Görkem Dalmaz.

Teknik Direktör: Serdar Döndü

Akşehirspor: Ömer Şefik, Kaan Aslan, Hakan Salgırboylu, Onur Ulaş Tatar, Ali Emre Duman, Halil Aşut, Emre Kılınç, Ferit Olgun, Ayhan Altınay, Osman Gümüş ve Halil Akhan

Teknik Direktör: Cenap Taner

Kayhan Kaynak Kardeşler Stadyumda saat 14:00’de başlayan karşılaşmada ilk yarının sonlarına kadar her iki takımda bulduğu gol pozisyonlarını gole çeviremezken ev sahibi Adana 5 Ocak takımı 45+2’de Serhat Oygur ile 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın ikinci yarısında 72. dakikada temsilcimiz Akşehirspor’da Osman Gümüş’ün attığı golle durumu 1-1’e getirdi. 75. dakikada Görkem Dalmaz ve 83. dakikada Enver Erşahin’in attığı gollerle ev sahibi Adana 5 Ocak takımı 3-1 öne geçerek karşılaşmanın da sonucunu belirledi.

19. hafta sonuçları, 20. hafta fikstürü ve puan cetveli şöyle;