Tuzlukçu Haberleri

tuzlukçu haberleri ve güncel tuzlukçu gelişmeleri, tuzlukçu ile ilgili tüm video, tuzlukçu fotoğrafları ve tuzlukçu haberleri Pervasız Gazetesi Akşehir sitemizde


GÜNDEM

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerde Tuzlukçu Belediye Başkanlığını 4. Kez kazanan Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa’ya Selçuk Gökmen’den anlamlı hediye.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Bekir Yaman ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa’yı makamında ziyaret etti.

GÜNDEM

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; Tuzlukçu Kaymakamı Eyyüp Tuğ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GÜNDEM

Tuzlukçu Kaymakamı Eyyüp Tuğ İlçede üzüm yetiştiricileri ile bir araya geldi.

GÜNDEM

Tuzukçu’da, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu(TKDK) ve Mevlana Kalkınma Ajansı(MEVKA) ile ilgili projeler hakkında toplantı yapıldı.

SİYASET

Tuzlukçu’da taraflı  tarafsız herkesin sevgisini kazanan halk arasında Konya’nın Kartalı, Garibanların Babası Nurettin Akbuğa, Cumhuriyet Halk Partisi Konya  İl Başkanlığı’na...

İHALE

Tuzlukçu Şehit Halim Ünal Devlet Hastanesi Bakım Onarım ihalesi 30 Kasım 2023 Perşembe günü açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

GÜNDEM

Tuzlukçu Belediyesi merkeze uzak mahallelere yatırım planı içinde yer alan Tursunlu Mahallesi Muhtarlık binasının yapımını tamamlayarak hizmete açtı.

GÜNDEM

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Onur Ödülleri kapsamında Belediye hizmetlerindeki başarılı çalışmalarından dolayı, Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa'ya Birlik Beraberlik Federasyonu tarafından...

Reklam Bloğu