Toplantı Haberleri

Toplantı haberleri ve güncel Toplantı gelişmeleri, Toplantı ile ilgili tüm video, Toplantı fotoğrafları ve Toplantı haberleri Pervasız Gazetesi Akşehir sitemizde


GÜNDEM

Mesleki ve Teknik Eğitim'de İş Sağlığı ve Güvenliği Genelgesi kapsamında Kaymakamlık Toplantı salonunda Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel başkanlığında toplantı yapıldı.

GÜNDEM

Akşehir Kaymakamlığı toplantı salonunda İlçe Müdürlüklerinin faaliyetleri ile değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

EĞİTİM

Önümüzdeki hafta 5 Şubat itibariyle 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci yarıyılı başlayacak olması nedeniyle Yunak'ta okulların güvenliğiyle ilgili toplantı yapıldı.

GÜNDEM

Tuzlukçu Kaymakamı Eyyüp Tuğ başkanlığında, Konya Ovası Projesi (KOP) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı...

SİYASET

Akşehir Belediye Meclisi, meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen Şubat ayı toplantısında; gündemde yer alan 6 maddeyi görüşerek oyladı.

SİYASET

CHP Akşehir Belediye Başkan Adayı Dr. A. Nuri Köksal AKM’deki konuşmasında geçmişte yaptığı hizmetlerden bahsederken rakiplerine de göz dağı verdi.

GÜNDEM

İlçelerin sorunları, ihtiyaçları, yatırımları ve ilçelerde gerçekleştirilen kamu hizmetlerinin değerlendirildiği Kaymakamlar Toplantısı Vali Vahdettin Özkan’ın Başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

EĞİTİM

2023-2024 Eğitim öğretim yılı 2. dönem başı okul müdürleri toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu başkanlığında, Şube Müdürleri ve...

GÜNDEM

Akşehir Kaymakamlığı toplantı salonunda geniş kapsamlı kış tedbirleri toplantısı gerçekleştirildi.

GÜNDEM

Akşehir Organize Sanayi Bölgesine ilave alan yer seçimi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğünün 28.12.2023 tarihli ve...

GÜNDEM

Akşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde Besilik İthal Dana Projesi toplantısı, İlçe Tarım toplantı salonunda gerçekleşti.

SİYASET

Geçtiğimiz cumartesi günü Konya İl Yönetiminin de hazır bulunduğu yemekte, birlik ve beraberlik mesajları verildi. 

Reklam Bloğu