Toplantı Haberleri

Toplantı haberleri ve güncel Toplantı gelişmeleri, Toplantı ile ilgili tüm video, Toplantı fotoğrafları ve Toplantı haberleri Pervasız Gazetesi Akşehir sitemizde


GÜNDEM

Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel Başkanlığında Kaymakamlık toplantı salonunda Bağımlılıkla Mücadele konulu toplantı yapıldı.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

GÜNDEM

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek sene sonu seminer çalışmalarını yürüten öğretmenlerle bir araya geldi.

GÜNDEM

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Danışma Kurulu Toplantısı 25 Haziran 2024 Salı günü Akşehir Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

GÜNDEM

Akşehir’de orman yangınlarıyla mücadelede alınacak tedbirlerin ele alındığı bir toplantı gerçekleştirildi.

SİYASET

Akşehir Belediye Meclisi’nin haziran ayı 1. Oturumu meclis toplantı salonunda dün saat 17.00’de Dr. A. Nuri Köksal’ın başkanlığında 12 gündem...

GÜNDEM

Basın İlan Kurumu (BİK) 32’nci Dönem Genel Kurulu 6’ncı toplantısı sona erdi.

GÜNDEM

Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel başkanlığında, kadına yönelik şiddetle mücadele amacıyla bir izleme ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.

SİYASET

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı 78’inci İlçe Danışma Meclis toplantı Akşehir Kültür Merkezinde gerçekleşti.

GÜNDEM

OSBÜK tarafından 16-17-18 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen OSB Başkanları ve Bölge Müdürleri istişare toplantısı yapıldı.

EĞİTİM

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, devamsızlık yapan öğrencilerle ilgili alınacak tedbirler konuşuldu.

GÜNDEM

Akşehir Kaymakamlığı toplantı salonunda, Kaymakam Mehmet Özel başkanlığında bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Reklam Bloğu