Ramazan Haberleri

Ramazan haberleri ve güncel Ramazan gelişmeleri, Ramazan ile ilgili tüm video, Ramazan fotoğrafları ve Ramazan haberleri Pervasız Gazetesi Akşehir sitemizde


ANMA-KUTLAMA

Akşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı etkinlikleri kapsamında bayram boyunca birbirinden eğlenceli oyunlar, rengarenk aktivitelerle çocuklar ve ailelerine unutulmayacak anlar yaşattı.

GÜNDEM

Üniversiteli öğrenciler Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere 16 koli bedelini Akşehir İlçe Müftüsü Ahmet Müjdeciye teslim etti.

Kültür Sanat

Akşehir Belediyesi, Ramazan Ayı'nı daha da coşkulu hale getirmek için çocuklara yönelik özel ve eğlenceli programlar düzenledi. İftarın hemen ardından...

ANMA-KUTLAMA

Akşehir Belediyesi, Ramazan Ayı'nı daha da coşkulu hale getirmek için çocuklara yönelik özel ve eğlenceli programlar düzenleyecek.

EĞİTİM

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Ramazan Ayı münasebetiyle bir dizi etkinlik başlattı.

GÜNDEM

Yıllardır hayırsever ile ihtiyaç sahibi insanlar arasında köprü görevini üstlenen Aksev Ramazan Ayında bu göreve ara vermeden devam ediyor.

Reklam Bloğu