Kaymakam Haberleri

kaymakam haberleri ve güncel kaymakam gelişmeleri, kaymakam ile ilgili tüm video, kaymakam fotoğrafları ve kaymakam haberleri Pervasız Gazetesi Akşehir sitemizde


GÜNDEM

Akşehir Kiraz Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan'ı makamında ziyaret etti.

GÜNDEM

Tuzlukçu Kaymakamı Eyyüp Tuğ Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

GÜNDEM

Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel 2009 yılında görevi başında geçirdiği kaza sonrası yaralanan Gazi Samet Kapcı’yı ziyaret etti.

GÜNDEM

İlçelerin sorunları, ihtiyaçları, yatırımları ve ilçelerde gerçekleştirilen kamu hizmetlerinin değerlendirildiği Kaymakamlar Toplantısı Vali Vahdettin Özkan’ın Başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

GÜNDEM

2023 yılında İçişleri Bakanlığı onayı ile Doğanhisar, Yunak, Çeltik, Hüyük ve Hadim ilçesine görevlendirilen Kaymakamlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla...

EĞİTİM

Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel ve beraberindeki heyet Köy Yaşam Merkezini ziyaret etti.

GÜNDEM

Tuzlukçu Kaymakamı Eyyüp Tuğ İlçede üzüm yetiştiricileri ile bir araya geldi.

GÜNDEM

Akşehir Belediyesi ve Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) ortaklığı ile kurulan Kadın Girişimciler Kooperatifi üyeleri Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel’i makamında ziyaret...

EĞİTİM

Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu ve Şube Müdürü Aydın Aytaç  BİLSEM’i ziyaret etti.

GÜNDEM

Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel Okul idarecileriyle bir araya gelerek ‘Eğitimde Başarıyı Artırmak’ konulu toplantı yapıldı.

Reklam Bloğu