banner8

banner9

banner28

banner10

ZİYAFET SOFRASI'NA BUYURUN!

İşletmeciliğini Aslan Çakır’ın üstlendiği Ziyafet Sofrası, Galericiler Sitesi 2. Blok’da (eski Güven Hazır Yemek) müşterilerini ağırlamaya başladı.

GÜNDEM 01.02.2019, 01:16 01.02.2019, 01:16
23
ZİYAFET SOFRASI'NA BUYURUN!
banner12

İşletmeciliğini Aslan Çakır’ın üstlendiği Ziyafet Sofrası, Galericiler Sitesi 2.Blok’da (eski Güven Hazır Yemek) müşterilerini ağırlamaya başladı.

Ziyafet Sofrası, merhum Ahmet Güvenç’in işlettiği Güven Hazır Yemek ile aynı adreste hizmet vermek üzere resmi açılışını gerçekleştirdi.

Siyasi partilerin Akşehir İlçe Başkanları ve temsilcilerinin katıldığı açılışta, Konya’dan gelen misafirler de ağırlandı.

Türk Dünyası İnsan Hakları Derneği Kurucu Genel Başkanı Abdullah Buksur ve Konya Ülkü Ocakları 2.Başkanı Muammer Özcan, davetliler arasındaydı.

İş adamı Ramazan Hodaloğlu ve Konya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Şen de Aslan Çakır’ı açılışta yalnız bırakmadılar.

Kur’an Tilaveti’nin ardından yapılan dua ile rahmetli Ahmet Güvenç de anıldı.

Serpme kahvaltı, et yemekleri, pide ve ızgara çeşitlerinden oluşan menü, lezzette oldukça iddialı. Yemekten sonra servis edilen tatlısı da misafirlerden tam not alan işletme, 24 saat aralıksız hizmet verecek.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
açık