banner8

banner9

banner28

banner10

'YUVASIZ KADINLAR' AKM'DE!

Roza Sanat Merkezi tarafından sahnelenen ‘Yuvasız Kadınlar’ isimli tiyatro oyunu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Akşehirli tiyatro severlerle buluşuyor. Akşehir Belediyesi organizasyonuyla 9 Mart 2018 Cumartesi günü saat 20:30’da Akşehir Kültür Merkezi’nde sergilenecek olan oyun, ücretsiz olarak izlenebilecek.

GÜNDEM 08.03.2019, 00:13 08.03.2019, 00:13
15
'YUVASIZ KADINLAR' AKM'DE!
banner12

Roza Sanat Merkezi tarafından sahnelenen ‘Yuvasız Kadınlar’ isimli tiyatro oyunu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Akşehirli tiyatro severlerle buluşuyor.

Akşehir Belediyesi organizasyonuyla 9 Mart 2018 Cumartesi günü saat 20:30’da Akşehir Kültür Merkezi’nde sergilenecek olan oyun, ücretsiz olarak izlenebilecek. Babası tarafından okutulmayan, küçük yaşta evlendirilmek istenen ve sürekli şiddete maruz kalan Arzu’nun hikayesinin ele alındığı oyunda, Arzu yaşadığı birçok zorluğa rağmen annesinin desteğiyle okur ve avukat olur. Avukatlığı süresince de zorda kalan kadınların sığınacak limanı haline gelir. Ebru Aksakallı’nın, Avukat Arzu Başak’ın müvekkillerinin hikayelerinden yola çıkarak yazdığı oyunda; bazen duygusal, bazen komik olaylar gözler önüne seriliyor.

Bayram Gündoğdu, Büşra Balıkçı, Cemal Kırdar, Damla Yılmaz, Gülçin Altunışık, Harun Balıkçı ve Sibel Şen’in rol aldığı oyunu yine Bayram Gündoğdu yönetiyor.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
1
parçalı bulutlu