banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

YENİ KONSEPTİ İLE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Nüfus müdürlüklerinin iş yoğunluğunu azaltmak, konfor ve vatandaş memnuniyetini artırmak amacıyla tüm Türkiye’de başlanan uygulama kapsamında, Çeltik İlçe Nüfus Müdürlüğü de yeni konsepti ile yeniden tasarlandı.

GÜNDEM 21.01.2021, 00:09 20.01.2021, 16:52 Haber Merkezi
1402
YENİ KONSEPTİ İLE HİZMET VERMEYE BAŞLADI
banner12

İçişleri Bakanlığı’nın ufuk projelerinden biri olan ‘Konsept Nüfus Müdürlüğü’ Çeltik Kaymakamlığı İlçe Nüfus Müdürlüğü’nde hizmete açıldı. İçişleri Bakanlığı, Konya Valiliği ve Çeltik Kaymakamlığı’nın ortak girişimi ile yapılan çalışma sonucunda açılan “Konsept Nüfus Müdürlüğü” için düzenlenen törene; Kaymakam Yusuf Beran Vuran, İlçe Nüfus Müdürü Abdullah Bakırcı ve kurum amirleri katıldı.

Yenilenen yüzü ve modern yapısıyla vatandaşlara daha modern şartlarda hizmet verecek olan Çeltik Nüfus Müdürlüğü’nün açılışında kurdele kesilmesi esnasında bir konuşma apan Kaymakam Vuran; “Konsept Nüfus Müdürlüğü uygulaması ile çağdaş, konforlu ve kurumsal kimliğin ön planda tutulduğu yeni çalışma alanları tasarlandı. Bu konsept tasarlanırken; vatandaşlarımızın doğru ve yönlendirici bilgiye ulaşabilecekleri bir danışma alanı, çalışma alanının içerisinde konumlandırılan bekleme alanları, bölmeler ile birbirinden ayrılmış, mahremiyete önem veren, ergonomik alanlar üzerinde duruldu. Bu uygulamayı Kaymakamlık hizmet binamızda vatandaşlarımızla buluşturduk. Hizmet kalitesi ve vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırma amacıyla hayata geçirilen bu uygulama, inanıyoruz ki son derece faydalı olacaktır. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
22
parçalı az bulutlu