banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

VALİDEN YARALILARA ZİYARET

Konya Valisi Vahdettin Özkan, Yunak’ta meydana gelen trafik kazasında yaralanan tarım işçilerini Akşehir Devlet Hastanesi’nde ziyaret etti. Yunak’ta tarım işçilerini taşıyan minibüs ile TIR’ın çarpışması sonucu yaralanarak Akşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan işçileri ziyaret eden Vali Özkan, aileleriyle de görüştüğü yaralılara geçmiş olsun dileklerini iletti.

GÜNDEM 26.06.2020, 21:21 26.06.2020, 21:21
22
VALİDEN YARALILARA ZİYARET
banner12

Konya Valisi Vahdettin Özkan, Yunak’ta meydana gelen trafik kazasında yaralanan tarım işçilerini Akşehir Devlet Hastanesi’nde ziyaret etti.

Yunak’ta tarım işçilerini taşıyan minibüs ile TIR’ın çarpışması sonucu yaralanarak Akşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan işçileri ziyaret eden Vali Özkan, aileleriyle de görüştüğü yaralılara geçmiş olsun dileklerini iletti. Özkan; “Bakanımız da arayarak durumunuzu sordu ve kendisi de geçmiş olsun dileklerini iletti. Yaşamını yitirenler için gerekli işlemler yapılacak. İhtiyaçlarınız konusunda da Kaymakamımız yardımcı olacak” şeklinde konuştu.

Minibüsün TIR’la çarpışması sonucu gerçekleşen kazada 6 işçi hayatını kaybetmiş, daha sonra yaralılardan birinin daha kurtarılamadığı ve ölü sayısının 7’ye ulaştığı öğrenilmişti. Akşehir Devlet Hastanesi’nde hali hazırda 1’i çocuk 9 yaralı tedavi görüyor.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
30
açık