banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

TRT EBA TV'DE YAZ OKULU KEYFİ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, TRT EBA TV kanallarında başlayan ve 28 Ağustos'a kadar sürecek yaz okulunun; öğrenciler, öğretmenler ve aileler için keyifli ve öğretici içerikler sunduğunu bildirdi. Öğrencilere videolu mesajla seslenen Bakan Selçuk; “Tedbirlerimizi elden bırakmadan, virüsün halen aramızda olduğunu aklımızdan çıkarmadan yeni normale uyum sağlamaya çalışıyoruz.

GÜNDEM 01.07.2020, 00:07 01.07.2020, 00:07
25
TRT EBA TV'DE YAZ OKULU KEYFİ
banner12

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, TRT EBA TV kanallarında başlayan ve 28 Ağustos'a kadar sürecek yaz okulunun; öğrenciler, öğretmenler ve aileler için keyifli ve öğretici içerikler sunduğunu bildirdi.

Öğrencilere videolu mesajla seslenen Bakan Selçuk; “Tedbirlerimizi elden bırakmadan, virüsün halen aramızda olduğunu aklımızdan çıkarmadan yeni normale uyum sağlamaya çalışıyoruz. Pek çoğumuz için zorlayıcı ve bunaltıcı bir dönem olsa da bir öğretmen olarak geçirdiğimiz sürecin zor olduğu kadar müthiş öğretici olduğunu söyleyebilirim. EBA TV yayınlarının devam etmesi yönünde gelen talep üzerine yaz okulu yayınlarımızla yine sizlerle birlikte olacağız. Yaz okulu; öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için keyifli ve öğretici içerikler sunuyor. Okullarımızda oluşturduğumuz Tasarım Beceri Atölyelerini yaz kuşaklarımızda ekrana taşıyoruz. Ayrıca bilim, teknoloji, sanat, kültür, spor ve yaşam becerileri gibi farklı alanlarda zengin programlarımızı takip edebilirsiniz” ifadelerine yer verdi.

Özel konu ve konuklarıyla aileler için hazırlanan “Bizden” aile kuşağı ve öğretmenler için hazırlanan “Öğretmenler Odası” programı da EBA TV kanallarında olacak.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
26
parçalı az bulutlu