banner8

banner9

banner28

banner10

TRAJİKOMİK KADIN HİKAYELERİ

Akşehir Belediyesi, Dünya Kadınlar Günü kutlama etkinlikleri kapsamında Tiyatro Roza işbirliğiyle “Yuvasız Kadınlar” isimli tiyatroyu Akşehirli izleyicilerle buluşturdu. Akşehir Kültür Merkezi’nde sahnelenen ve kadına şiddetin konu edildiği ‘Yuvasız Kadınlar’ isimli oyuna ilgi yoğun oldu.

GÜNDEM 11.03.2019, 02:38 11.03.2019, 02:38
12
TRAJİKOMİK KADIN HİKAYELERİ
banner12

Akşehir Belediyesi, Dünya Kadınlar Günü kutlama etkinlikleri kapsamında Tiyatro Roza işbirliğiyle “Yuvasız Kadınlar” isimli tiyatroyu Akşehirli izleyicilerle buluşturdu.

Akşehir Kültür Merkezi’nde sahnelenen ve kadına şiddetin konu edildiği ‘Yuvasız Kadınlar’ isimli oyuna ilgi yoğun oldu. Ebru Aksakallı’nın yazdığı ve Bayram Gündoğdu’nun yönettiği oyunda; şiddet, taciz, küçük yaşta evlilikler gibi farklı hayat hikayeleri ele alınarak hikayeler trajikomik bir biçimde sunuluyor.

Yedi kişilik profesyonel bir ekip tarafından sahnelenen oyun, izleyenlerden tam not aldı. Tiyatro gösterimi sonrasında Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel tarafından tiyatro oyuncularına plaket takdim edildi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
açık