banner8

banner9

banner10

TOPLUM YARARINA PROGRAM KAPSAMINDA 25 KİŞİ İŞ BAŞI YAPACAK

Akşehir Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile Toplum Yararına Program kapsamında

GÜNDEM 29.04.2015, 00:03 29.04.2015, 00:03
7
TOPLUM YARARINA PROGRAM KAPSAMINDA 25 KİŞİ İŞ BAŞI YAPACAK
banner12
Akşehir Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile Toplum Yararına Program kapsamında, Akşehir Belediyesi’nde çalışacak geçici işçiler noter huzurunda çekilen kura sonucu belirlendi.


Akşehir Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan kura çekimine Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit, İŞKUR Temsilcisi Hüseyin Karakuzu, Akşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Macit Kaya, ve İŞKUR’a başvuruda bulunan vatandaşlar katıldı.


İŞKUR Temsilcisi Hüseyin Karakuzu, kura çekimi öncesi proje hakkında ve yapılacak işler konusunda katılımcılara bilgi verdi. Başkan yardımcısı Mevlüt Yiğit’te iş şartları ve koşullar hakkında bilgiler aktardı. İŞKUR’a başvuru yapan kişilerden bayanlar, engelliler, eski hükümlüler ve 35 yaş üzeri erkekler dezavantajlı gruba dahil edilerek kura çekimine katılmadan yönetmelik gereği asil olarak seçildiğinden geriye kalan katılımcılar için noter huzurunda kura çekimi yapıldı. Yapılan kura çekiminde asil ve yedek katılımcılar belirlenerek gerekli evrakları tamamlayarak belediyeye getirmeleri istenildi.


4 Mayıs 2015- 31 Ekim 2015 tarihleri arasında belirlenen 25 kişi, 180 gün boyunca geçici işçi olarak çalışmaya başlayacak. İş başı yapacak olan 25 kişi, Akşehir Belediyesi Park ve Bahçeler, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışacaklar.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
22
parçalı bulutlu