banner8

banner9

banner28

banner10

TARIM İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Çeltik Kaymakamı Ömer Faruk Ateş, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinden gelerek Fatih (Yayla) ve Gökpınar Mahallelerinde mevsimlik tarım işçisi olarak çalışan vatandaşları ve ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

GÜNDEM 28.10.2021, 00:06 27.10.2021, 17:58 Haber Merkezi
638
TARIM İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ
banner12

Mevsimlik tarım işçisi olmak üzere yaşadıkları ilden başka illere çalışmaya giden vatandaşlar ve aileleri ile görüşerek bu süreçte yaşamış oldukları sorunları dinleyen Kaymakam Ateş; konuya ilişkin değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi:

“İlçemiz, verimli topraklarıyla tarımın önemli merkezlerinden biridir. Ne kadar fazla üretirsek ekonomimiz de o oranda güçlenir. Çiftçilerimiz ve mevsimlik tarım işçileri el birliği ile üreterek ekonomiye can veriyorlar. Alın teri ile bu sıcak havalara rağmen ekmeğini kazanan tüm işçilerimize kolaylıklar diliyorum.

Tarım işçilerimizin sorunları bizim sorunumuzdur. Devletimizin her zaman yanlarında olduğunu bilsinler çünkü vatandaşımızın yüzü gülerse devletin de yüzü güler. Ne zaman bir ihtiyaç veya talebiniz olursa rahatlıkla tüm kurumlara gidebilirsiniz. Bizim sizlerden tek isteğimiz, tüm dünyayı tesiri altına alan koronavirüse karşı hem sağlığınıza hem de tedbirlere dikkat etmenizdir.”

Tarım işçilerine, koronavirüsten korunma ve uyulması gereken tedbirler konusunda bilgilendirmede de bulunan Çeltik Kaymakamı Ömer Faruk Ateş’e ziyaretinde İlçe Emniyet Amiri Olcay Yıldırım ve İlçe Jandarma Komutan Çağatay Acar eşlik ettiler.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
az bulutlu