banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

SİZİN KURSUNUZ HANGİSİ?

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) Akşehir Kurs Merkezi’nde kayıtlar 18 Ocak 2022 Salı günü (yarın) başlıyor.

GÜNDEM 17.01.2022, 00:10 16.01.2022, 17:57 Haber Merkezi
1040
SİZİN KURSUNUZ HANGİSİ?
banner12

El sanatlarından teknolojiye, dil eğitimlerinden meslek kurslarına kadar birçok alanda kurs açarak hizmet veren KOMEK’te yarın başlayacak olan kayıtlar için başvurular www.komek.org.tr adresinden, kursların verileceği gün ve saatler görülerek ya da Akşehir KOMEK Kurs Merkezi’nden yapılabilecek.

Akşehir KOMEK Kurs Merkezi 2022 Bahar Döneminde açılması planlanan kurslar, şu şekilde sıralanıyor:

Çocuk Gelişimi, Mefruşat, Giyim, Amigurimi (Dolgu Bebek Örme), Hasta ve Yaşlı Bakım, İşaret Dili, Resim, Fotoğraf Çekimi, İlk Yardım, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Almanca A1-A2, Bilgisayar İşletmenliği, Ofis Programları, İleri Excel, F Klavye, İngilizce A1-A2, Arapça A1, Trafik ve Çevre Öğreticiliği, Direksiyon Eğitmenliği, Kur’an-ı Kerim (Kadın-Erkek), Cenaze Hizmetleri (Kadın), Kaligrafi, Etkili ve Hızlı Okuma, Meyve Ağaçlarında Budama, İğne Oyası, Saç ve Sakal Kesim, Okuma Yazma, Osmanlıca, Diksiyon, Uygulamalı Tiyatro, Ney, Diksiyon Spikerlik ve Sunuculuk, Robotik Kodlama, İngilizce B1, Akıl ve Zeka Oyunları, Seramik Biçimlendirme, Ahşap Boyama.

Kreş Sınıfı ile ücretsiz Diyetisyenlik ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerinin sağlanmasının da planlandığı kurslara ilişkin bir değerlendirmede bulunan Akşehir KOMEK Kurs Merkezi Yöneticisi Hüseyin Zeybek; “KOMEK değerli kursiyerlerimizle gün gün gelişiyor. Neredeyse her alanda kurs açarak hizmet veren KOMEK, aynı zamanda kursiyerlerin gelişimine de katkı sağlıyor” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
17
parçalı az bulutlu