banner8

banner9

banner28

banner10

'OYUN ÇOCUĞUN EN CİDDİ İŞİDİR'

Hüseyin Tekiner İlkokulu’nda, öğrencilerin serbest etkinlikler ile spor ve fiziki etkinlikler derslerinde kullanmaları amacıyla Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı oluşturuldu. Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfında; Satranç, Mangala, Reverse, Denge, Atla-topla, Pratik bardaklar, Hedef5, Katamino, Koridor gibi oyunlar yer alıyor.

GÜNDEM 13.02.2019, 00:05 13.02.2019, 00:05
10
'OYUN ÇOCUĞUN EN CİDDİ İŞİDİR'
banner12

Hüseyin Tekiner İlkokulu’nda, öğrencilerin serbest etkinlikler ile spor ve fiziki etkinlikler derslerinde kullanmaları amacıyla Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı oluşturuldu.

Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfında; Satranç, Mangala, Reverse, Denge, Atla-topla, Pratik bardaklar, Hedef5, Katamino, Koridor gibi oyunlar yer alıyor.Ayrıca her hafta Sınıf Öğretmenleri tarafından sınıf seviyelerine uygun filmler seçilerek, sinema günleri etkinliği gerçekleştiriliyor.

Okul Aile Birliği Başkanı Muhammet Ali Büyükköroğlu, “Oyun çocuğun en ciddi işidir” sözünden yola çıktıklarını söyledi. Büyükköroğlu, ‘’Eğitim öğretimde kullanılan materyaller, geleceğimizin teminatı olan bugünün küçükleri için çok önemli. Oluşturduğumuz sınıf sayesinde çocukların dersleri sıradanlıktan çıkıp eğlenceli hale geliyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.’’ dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
0
hafif kar yağışlı