banner8

banner9

banner28

banner10

ONLARA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Akkaya, Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Belediye Başkanı Salih Akkaya, Covid-19 salgını nedeniyle yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına destek ziyaretinde bulundu.

GÜNDEM 08.09.2020, 00:10 07.09.2020, 17:58 Haber Merkezi
941
ONLARA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ
banner12

İlçe Sağlık Müdürlüğü, Akşehir Devlet Hastanesi ve Akşehir PARKHAYAT Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret eden heyet, gösterdikleri fedakarlıklardan dolayı çalışanlara teşekkür etti.

Konya Milletvekili Orhan Erdem; “Zor günlerde sağlık çalışanlarımıza destek olmayı sorumluluk olarak görmekteyiz. Sağlıkçılarımıza çok şey borçluyuz” derken, Başkan Akkaya da “Sağlık çalışanlarını gönülden kutluyorum. Çünkü bu konular ciddi emek isteyen işler. Hekimlerimiz ne söylüyorlarsa harfiyen yerine getirmemiz lazım. Belediye olarak her zaman yanlarındayız” şeklinde konuştu.

Güçlendirme, bakım ve onarım çalışmaları devam eden Tarık Buğra Sosyal Bilimler Lisesi, Şehit Özden Çınar MTAL ve Haydar Tuna İlkokulu’nun ardından Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ndeki E-Sınav Merkezi’nde de incelemelerde bulunan heyete, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu da eşlik etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
8
parçalı bulutlu