banner8

banner9

banner28

banner10

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TOPALOĞLU OLDU

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Alaaddin Barbaros Topaloğlu, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem’in yakın akrabası olan Topaloğlu’nun bu hafta sonu ilişkisini keserek Akşehir Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlaması bekleniyor.

GÜNDEM 19.02.2019, 20:38 19.02.2019, 20:38
20
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TOPALOĞLU OLDU
banner12

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Alaaddin Barbaros Topaloğlu, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem’in yakın akrabası olan Topaloğlu’nun bu hafta sonu ilişkisini keserek Akşehir Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlaması bekleniyor.

ALAADDİN BARBAROS TOPALOĞLU Kimdir?

1971 yılında Akşehir de doğan Alaaddin Barbaros Topaloğlu ilk orta ve lise öğrenimini Akşehir de tamamladı. Niğde Eğitim Fakültesini bitirdikten sonra Kars, Çankırı, Konya illerinde görev yaptı. Çakıllar Vali Kemal Katıtaş İlkokulunda müdür yardımcılığı, Nihat Dayanık İlkokulunda, Mehmet Türkmen İlkokulunda ve 24 Ağustos Ortaokulunda müdürlük görevlerinde bulundu. 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini vekaleten sürdürdü. 2016 Mayıs ayında Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanarak, şuan Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevini sürdüren Alaaddin Barbaros Topaloğlu evli ve iki çocuk babasıdır.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
4
az bulutlu