banner8

banner9

banner28

banner10

MHP'NİN MECLİS ADAYLARI NETLEŞİYOR

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için adayların adaylarının belirlenmesine 6 gün kaldı. Cumhur İttifakı nedeniyle Akşehir’de başkan adayı çıkarmayan Milliyetçi Hareket Partisi, Akşehir Belediye Meclis Üyelikleri için aday isimlerini şekillendirmeye başladı.

GÜNDEM 14.02.2019, 00:24 14.02.2019, 00:24
13
MHP'NİN MECLİS ADAYLARI NETLEŞİYOR
banner12

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için adayların adaylarının belirlenmesine 6 gün kaldı.

Cumhur İttifakı nedeniyle Akşehir’de başkan adayı çıkarmayan Milliyetçi Hareket Partisi, Akşehir Belediye Meclis Üyelikleri için aday isimlerini şekillendirmeye başladı.

Yerel seçimlerde Akşehir’de Belediye Başkanlığı için ittifak çerçevesinde hareket edecek olan MHP’de Meclis Üyelikleri için başlatılan titizlikle yürütülüyor. Çok sayıda aday arasından belirlenmeye çalışılan isimlerden önemli bir bölümünün kesinleştiği konuşuluyor.

İlk haberimizde yer alan isimlere eklenen adaylarla birlikte MHP’de Meclis Üyeliğine aday olanlar şu isimlerden oluşuyor:

Bahri Duran, Cengiz Dağlı, Fatih Özer, Halil Arslanalp, Hayati Ahmet Sücüllüoğlu, Hüseyin Orhan, Hüseyin Uyar, İbrahim Zeybek, İbrahim Emir, Metin Baş, Mevlüt Türkcan, Mustafa Dalmış, Sevgi Çaylı, Zekeriya Kanat, Ömer Akça.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
4
az bulutlu