banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

MHP KONYA'DA GÖREV DAĞILIMI

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanlığı görevini devralan Remzi Karaarslan başkanlığında toplanan yeni yönetim, görev dağılımını gerçekleştirdi. Görev dağılımına göre; Başkan Vekilliğine Mustafa Aygün, İl Sekreterliğine de İsmail Özkan getirilirken, Gülay Selek ise Kadın Kolları Başkanı oldu.

GÜNDEM 05.12.2019, 00:02 05.12.2019, 00:02
35
MHP KONYA'DA GÖREV DAĞILIMI
banner12

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanlığı görevini devralan Remzi Karaarslan başkanlığında toplanan yeni yönetim, görev dağılımını gerçekleştirdi.

Görev dağılımına göre; Başkan Vekilliğine Mustafa Aygün, İl Sekreterliğine de İsmail Özkan getirilirken, Gülay Selek ise Kadın Kolları Başkanı oldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan; MHP’nin, Türkiye’nin birleştirici gücü ve milli ruhu olduğunu söyledi. Karaarslan açıklamasında; “Tüm dava arkadaşlarımız ve halkımızla istişare içinde, bilgi ve tecrübelerimizle ülkemize ve Kadim şehir Konya’ya hizmet etme gayreti içinde olacağız, devraldığımız bayrağı en yükseğe taşımak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız” ifadelerini kullandı.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
26
parçalı az bulutlu