banner8

banner9

banner10

MEDAŞ’TAN GECİKMELERİ ÖNLEME ÇABASI

MEDAŞ, elektrik mühendisleri ve elektrikçiler ile her yıl yapılan toplantılarından birini; “En fazla revizyon yapılan enerji müsaadesi ve projelerin müellifleriyle revizyon sebeplerinin görüşülmesi” gündemiyle ve video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi.

GÜNDEM 09.09.2020, 00:05 08.09.2020, 19:31 Haber Merkezi
1576
MEDAŞ’TAN GECİKMELERİ ÖNLEME ÇABASI
banner12

Toplantıya katılan MEDAŞ yetkilileri, bu süreçlerde MEDAŞ kaynaklı bir eksiklik olup olmadığını ve yapılacak iyileştirmelerle ilgili önerilerinin bulunup bulunmadığını sorarken, söz alan elektrik mühendisleri de e-imza gibi yenilikçi MEDAŞ uygulamalarından ve özellikle enerji talepleri ve proje onaylarının aynı gün içerisinde saatlerle ifade edilen sürelerde sonuçlanmasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş da katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada; “MEDAŞ olarak süreçlerimizi iyileştirme çabası içerisindeyiz.  Aynı duyarlılığı siz değerli çözüm ortaklarımızdan da bekliyoruz. Bize yapılan enerji müsaadesi ve proje onaylarında değişiklik gerekmesi durumunda, hem biz hem sizler boşuna uğraşmış oluyorsunuz. Özellikle 3’ten fazla revizyona uğrayan projeler oluyor ki bu durumu mutlaka ortadan kaldırmamız gerekiyor. Çünkü revizyonlar nedeniyle gecikilen her işlem, bir üretim tesisine daha geç elektrik vermemiz anlamına geliyor. Bu çerçevede, biz MEDAŞ olarak tüm içtenliğimizle işlerin daha kaliteli ve hızlı ilerlemesi için gayret gösterirken, sizlerden de beklentimiz; işi bir en fazla iki kerede bitirmek için gerekli çabanın gösterilmesidir” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
20
parçalı bulutlu